Ubytování ve Špindlu za příznivé ceny


Navštivte ledárium ve Špindlu. Dominuje mu chrám Sagrada Familia

15.12.2016 14:43

Navštivte ledárium ve Špindlu

Špindlerův Mlýn, to nejsou jenom lyže a sjezdovky. Do konce března tady můžete navštívit i unikátní ledárium. Klimatizovaný stan je umístěný u horní stanice lanovky na Pláni. Máte se skutečně na co těšit. K tvorbě soch bylo použito 44 tun ledu a ústřední stavbou je proslulý španělský chrám Sagrada Familia, jehož výška dosahuje 7 metrů!

Téma letošní výstavy

Zatímco vloni jste se mohli pokochat sochami na téma Karel IV. a jeho doba, letos se výstava ubírá jiným směrem. Tématem je čtvero ročních období inspirované houslovým virtuosem Antoniem Vivaldim. Celým ledáriem se tak prolínají přírodní prvky, jimž vévodí právě Sagrada Familia. Tu na obou stranách zdobí nádherný ledový motýl a vážka.

Kromě krásného pokoukání ale potěšíte i svůj sluch. Během celé sezóny proběhne v ledáriu několik tematických koncertů a řada dalších doprovodných akcí. Určitě si to nenechte ujít.

Vstup do ledária ve Špindlerově Mlýně je ZDARMA. Navštívit ho můžete do konce března každý den od 11:00 do 15:30. Sochaři počítali i s odtáváním ledu. Nemusíte se proto bát, že byste snad ledárium nestihli navštívit. Naopak - sochy mají být ještě krásnější! Nelyžaři se za zvýhodněnou cenu dostanou na horní stanici lanovkou. Jízdenky kupujte na pokladně.

Proč přijet právě do Špindlu a ubytovat se u nás

  • Přímo v centru Špindlerova Mlýna vám poskytujeme nejlevnější ubytování. I v hlavní sezóně od 290 Kč za noc!
  • Skiareál Svatý Petr je pouhých 300 m od penzionu. Má 25 km sjezdových tratí, 14 lanovek a vleků a za hodinu přepraví 17,5 tisíce lyžařů.
  • Kromě sjezdovek tu máme také sáňkařské a běžkařské dráhy a po celou zimní sezónu řadu akcí. Určitě se tady nudit nebudete.
  • Pro sportovce je tu i nabídka skialpinistických výletů s průvodcem nebo bez. V naší půjčovně lyží vám rádi zapůjčíme všechno, co na tyto výlety budete potřebovat.

Chcete se ubytovat v Pensionu Fortuna? Rezervujte si pokoj

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Rychlý kontakt

Pension Fortuna
Svatopetrská 160
543 51 ŠPINDLERŮV MLÝN

Tel.: +420 728 634 497
Tel.: + 420 499 426 504
E-mail:

GPS:50°43'26.687"N, 15°36'34.946"E


© 2017, Pension Fortuna – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑