Špindl je rájem pro nadšené sportovce. V Pensionu Fortuna najdete spolehlivé zázemí

Špindlerův Mlýn a okolí je oblíbeným cílem všech nadšených sportovců, kteří hledají nevšední zážitky a adrenalin. Pension Fortuna vám nabídne pohodlné a hlavně pohodové zázemí. Díky své poloze v centru Špindlu je penzion skvělým výchozím bodem pro každého sportovce.

Ubytujte se ve dvou a vícelůžkových pokojích. Většina pokojů má společné sociální zařízení na patře. V celém penzionu je WiFi signál. Pokud k nám přijedete autem, máme vlastní parkoviště.

Objednejte si u nás ubytování

Špindl je ideální pro cross-country

Ať už se rádi vznášíte nad zemí, nebo zdoláváte vrcholy, ve Špindlu si přijdete na své

Špindlerův Mlýn není jenom zimním lyžařským střediskem. Také v létě se stává Mekkou všech sportovců. Pokud rádi chodíte po svých, určitě se vydejte na hřebenovou túru. Špindl je výchozím bodem pro řadu tras. Od penzionu se krásně dostanete například na rozhlednu Žalý (25 km) nebo třeba na Sněžku (30 km). Jen připomínáme, že na území I. zóny Krkonošského národního parku nevstupujte mimo vyznačené trasy.

Krkonoše jsou také cílem bikerů, kteří se vyžívají v cross-country, freeride nebo downhill cyklistice. Není náhoda, že tu najdete několik bike parků. Jeden je i přímo ve Špindlu v areálu Svatý Petr (mapa Scott Špindl Bike Parku), kde najdete různé obtížnosti trasy. Nejtěžší trať „Race“ probíhá pod lanovkou, je technicky náročná a zvládnou ji jen opravdu zkušení jezdci. Těšte se na skoky, dřevěné lávky, kameny, kořeny stromů a skalky. Charakter freeridové tratě má pak „Deep Forest“.

Rádi lezete na skalách? Přijeďte do Krkonoš  

Špindl potěší i milovníky horolezectví. V areálu Svatý Petr je lezecká stěna s několika stupni obtížnosti. Pokud raději lezete na skále, vydejte se na Hnědou a Hranostají skálu ve Strážném, Lubošskou skálu na Harrachovsku nebo Emin kámen v Přední Labské. To jsou jediné skály v oblasti KRNAP, kde je dovoleno lézt.

Středisko zimních sportů

Nadšenci zimních sportů, pozor! Ve Špindlu nebudete vědět, co dřív. Kilometry sjezdovek pár metrů od ubytování, snowparky se snowboardcrossovou tratí, východiska běžkařských tratí. Vyrazte na běžkařskou túru a objevte krásy zasněžených Krkonoš. Jako vytržení z lyžařského stereotypu můžete brát sáňkařskou dráhu dlouhou necelé 4 km.

Rádi vám půjčíme vybavení na zimní sporty - lyže, běžky, snowboardy, big food, skialpinistické lyže a další. Ubytovaným poskytujeme na zapůjčení vybavení výrazné slevy.

Trochu adrenalinu do žil

Pokud si rádi dopřáváte adrenalin, je pro vás Špindl ideální. Vyzkoušejte například přemostění přehrady, kdy se projedete na 120 metrů dlouhém laně, které visí ve výšce 25 metrů podél hráze Labská. Přehradu také můžete slaňovat. Lyžařské středisko je během léta velmi oblíbené paraglidisty. Je tu spoustu strmých svahů, které slouží jako perfektní startovací dráha pro paragliding. Výhodou je velký počet lanovek, takže když se vám podaří přistát až dole, necháte se nahoru vyvézt. Ušetříte tak spoustu sil a času.

Adrenalinovým zážitkem je svým způsobem i skialpinismus. Drsné horské podmínky vás mohou často nemile překvapit a je potřeba dávat dobrý pozor na to, aby se z výletu nestal boj o život. Základem je dobré vybavení na skialpinismus a především zkušenosti. Trasy většinou vedou po běžných turistických trasách, které se ale v zimě stávají obtížnými a nevyzpytatelnými. Pokud tedy máte rádi adrenalin, skialpinimus je dobrodružstvím, za kterým stojí za to vydat se do Krkonoš.

Paragliding Skialpinismus

Rezervujte si ubytování v Pensionu Fortuna

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Rychlý kontakt

Pension Fortuna
Svatopetrská 160
543 51 ŠPINDLERŮV MLÝN

Tel.: +420 728 634 497
Tel.: + 420 499 426 504
E-mail:

GPS:50°43'26.687"N, 15°36'34.946"E


© 2024, Pension Fortuna – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑