Ubytování ve Špindlu za příznivé ceny


Odvažte se u Chinese Downhillu ve Špindlu

11.02.2015 14:41

Odvažte se u Chinese Downhillu ve Špindlu

Neholdujete běžkám, sjezdovkám ani snowboardu? Přesto i vy máte na horách svoje místo. Přijeďte se podívat na jedinečný Chinese Downhill, který se koná ve Svatém Petru ve Špindlerově Mlýně. Nebo se rovnou zúčastněte, registrovat se můžete do 18.2. Samotný závod proběhne 21.2. 2015 na červené sjezdovce. Podmínkou účasti je horské kolo v dobrém technickém stavu, integrální helma, chrániče, brýle a rukavice.

Chinese Downhill je opravdu zážitek, i když jste jen divák. Spojte návštěvu tohoto závodu se svou zimní dovolenou a ubytujte se v Pensionu Fortuna, v centru Špindlerova Mlýna.

Nezapomenutelný víkend ve Špindlerově Mlýně

Chinese Downhill připravil pro všechny účastníky zajímavý program, který začíná už v 13:00 potvrzením všech registrací. Samotný závod startuje od 16:30, kdy bude samozřejmě sjezdovka uzavřená pro lyžaře. Po akci je naplánovaná Jagermeisterr párty se vstupem zdarma. Zahraje The Atavists a F-brothers gang. Loňský ročník Chinese Downhill slavil úspěch, a tak byste si ten letošní rozhodně neměli nechat ujít.

Z after párty rovnou k nám. Užijte si Chinese Downhill naplno a spojte ho s příjemně stráveným víkendem ve Špindlerově Mlýně. Pension Fortuna nabízí ubytování už od 290 Kč za noc v zimní sezóně a je bezkonkurenčně nejlevnější v celém zimním středisku.

Rezervujte si nejlevnější ubytování ve Špindlerově Mlýně.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


© 2017, Pension Fortuna – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑